Čís. položky 139-125685/0001

Kupferbild mit älterem Mann mit Schlüssel und einer Dame, signiert Heks, 1924

Kupferplatte, getrieben und ziseliert; älterer Mann mit Bart und Schlüssel und Damein zugeneigter Halung; im rechten unteren Eck bezeichnet Heks 1924; Maße Platte: 20,8 x 25,8 cm; schwarz gefaßter Holzrahmen; Alters- und Gebrauchsspuren, Druckstellen; Maße Rahmen: 30,5 x 35,5 cm. (SH)

03.07.2024 - 14:27

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.07.2024 - 14:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.