Brillant Damenring zus. ca. 0,25 ct
Weißgold 585, zwei Brillanten, ein Altschliffbrillant, RW 53,3,3 gøg3
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
18.07.2024 - 10:04
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 18.07.2024 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |