Chopard Happy Diamonds Brillantring
Weißgold 750, ca. 0,05 ct, Nr. 82/2938-20, 9611399, RW 55,5, 12,9 g, Etui, deutliche TragespurenøG12
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
16.07.2024 - 15:10
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty & Hodinky |
Datum: | 16.07.2024 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |