Valentin Oman *
(St. Stefan/Villach 1935 geb.) "H. S.1993 (Homo Sapiens)", signiert Oman, datiert 93, Radierung, die Nr.173/200, Blattformat 67,5 x 49,5 cm, als Kunstpfandbrief für die ehemalige Kärntner Hypo Bank, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.07.2024 - 11:42
- Vyvolávací cena:
Valentin Oman *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umělecké starožitnosti a šperky |
Datum: | 10.07.2024 - 11:42 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |