Bela Konrad
(Ungarn 1869-1933 Graz) Stammtisch, handsigniert Konrad, Goache auf Papier, Bildausschnitt 30,5 x 41,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren, fleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.07.2024 - 15:22
- Vyvolávací cena:
Bela Konrad
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.07.2024 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Graz |