Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Alte Bauernhäuser in Obervellach, betitelt "Obervellach", signiert und datiert Fritz Lach 1924, Aquarell auf Papier, 34 x 44 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
28.08.2024 - 15:11
- Dosažená cena: **
EUR 2.480,-
- Cena:
EUR 2.480,-
Fritz Lach
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitAquarelle – Österreichische Ansichten | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 28.08.2024 - 15:11 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Roco H0, 62856 Strabag-Lok 1125,
- Carl Auböck, drei Kleiderhaken, Modellnummer: 3664, Wien, um 1955
- Lapis Lazuli (beh.) Ohrclips