Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Der Traunstein von Roitham aus, betitelt "Traunstein", signiert und datiert Fritz Lach 1924, Aquarell auf Papier, 45 x 37 cm, Passep., gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
28.08.2024 - 15:14
- Cena:
EUR 2.480,-
Fritz Lach
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitAquarelle – Österreichische Ansichten | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 28.08.2024 - 15:14 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 2.760,-