Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) Motodrom-Steilwand (Wall of Death), signiert: Wilhelm Kaufmann, Gouache, ca. 74 x 46 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
23.07.2024 - 15:27
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Kaufmann *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 23.07.2024 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: