Franz (Franjo) Basdera *
(Wien 1948 geb.) Spaziergang, seitlich signiert: Basdera, rückseitig datiert: 2020, betitelt, Acryl auf Leinwand, ca. 30 x 40 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
23.07.2024 - 15:46
- Vyvolávací cena:
Franz (Franjo) Basdera *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 23.07.2024 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-