Herbert Bartik *
(Mühldorf 1921-2002 Wien) Ottensteiner Fischteich, signiert: Bartik, datiert: (19)95, rückseitig betitelt, Tempera auf Hartfaserplatte, ca. 20 x 20 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
23.07.2024 - 15:46
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Herbert Bartik *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 23.07.2024 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: