Herbert Bartik *
(Mühldorf 1921-2002 Wien) Kürbisernte im Burgenland, signiert: Bartik, datiert: (19)92, rückseitig betitelt, Öl auf Karton, ca. 20 x 20 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
23.07.2024 - 15:46
- Vyvolávací cena:
Herbert Bartik *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 23.07.2024 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: