Künstler, spätes 19. Jh.
, "In der Bauernstube", Öl auf Leinwand, ca, 99 x 79 cm, in goldgefasstem Stuckrahmen, Altersspuren
15.07.2024 - 10:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler, spätes 19. Jh.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 15.07.2024 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |