Wilhelm Lorenz *
(Köln 1901-1981), "aufsteigende Wildenten", signiert "Willi Lorenz", Öl auf Leinwand, ca. 61 x 70,5 cm, gerahmt
15.07.2024 - 10:09
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Lorenz *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 15.07.2024 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 1.800,-