Franz Kuderna
(Wien 1882-1943), "Fiaker vor der Wiener Staatsoper", signiert "F. Kuderna", Gouache auf braunem Papier, Bildausschnitt ca. 38x 50,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
15.07.2024 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Franz Kuderna
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 15.07.2024 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |