Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) Winterlandschaft im Sonnenlicht, handsigniert Hans Figura, Farbradierung auf Seide, Stockgröße 18,5 x 22,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.08.2024 - 15:21
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.08.2024 - 15:21 |
Místo konání aukce: | Graz |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena: