Brillant/Turmalin Damenring
Weißgold 750, rhodiniert, Brill. zus. ca. 1,70 ct, RW 54+, 5,5 g, 1 Stein fehlt, übliche TragespurenøG5
05.08.2024 - 15:03
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Brillant/Turmalin Damenring
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 05.08.2024 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Graz |