Brillant/Emailleanhänger
Gold 585, Brillant ca 0,10 ct, Arbeit um 1900, rückseitig monogrammiert, 4,5 g øG4
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
barbara.schaumberger@dorotheum.at
12.08.2024 - 15:14
- Vyvolávací cena:
Brillant/Emailleanhänger
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 12.08.2024 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Graz |