Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Bethanien in Israel, signiert: Hammerstiel, datiert: (19)89, betitelt, Tusche, Feder, auf Papier, Blattgröße ca. 18,5 x 23 cm, verglast (Acrylglas), gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.08.2024 - 15:10
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.08.2024 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.200,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-