Rudolf Hradil *
(Salzburg 1925-2007 Wien) Blick auf Salzburg, handsigniert: R. Hradil, nummeriert: 37/100, Lithographie auf Velin Arches, Blattgröße ca. 50,2 x 66 cm, gebräunt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.08.2024 - 15:15
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Rudolf Hradil *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.08.2024 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-