Karl Kreuzberger *
(Wien 1916-1990) Ohne Titel, monogrammiert: K, datiert: (19)69, Aquarell auf Papier, ca. 60,5 x 78 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.08.2024 - 15:19
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Karl Kreuzberger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.08.2024 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-