Fritz Lach
(Linz 1868-1933 Wien) Stadtmauer in Oberwölz, signiert: Fritz Lach, datiert: 1929, betitelt, Aquarell und Gouache auf Papier, ca. 46 x 54 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.08.2024 - 15:29
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Fritz Lach
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.08.2024 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 4.140,- -
Cena:
EUR 2.760,-