Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933-2020 Neunkirchen) Gespaltene Reliquie, signiert: Hammerstiel, datiert: 1996, betitelt, Graphitstift und schwarze Kreide auf Papier, ca. 44,5 x 44,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.08.2024 - 15:33
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.08.2024 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.200,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-