Peter Pongratz *
(Eisenstadt 1940 geb.) Rausch durch die Beatles, handsigniert: Peter Pongratz, nummeriert: 74/99, 1974, Lithographie in Farbe auf Velin, ca. 30,5 x 27,4 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.08.2024 - 15:33
- Vyvolávací cena:
Peter Pongratz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.08.2024 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-