Unbekannter Künstler 20. Jht.
Belvedere Brunnen, unleserlich signiert, Aquarell auf Papier,38,7 x 56 cm, gerahmt
29.07.2024 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Unbekannter Künstler 20. Jht.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 29.07.2024 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |