Anton Zampis
(Wien 1820-1883/84 Wien), zugeschrieben, "Scheuendes Pferd mit Reitknecht" Aquarell auf Papier, ca. 25 x 34,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
29.07.2024 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Anton Zampis
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 29.07.2024 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |