Herbert Felice *
(Judenburg 1908-1999, Mitglied der Sezession Graz) Ohne Titel, handsigniert Felice 1962, Steinschnitt in Farbe, Plattengröße 44 x 58 cm, ungerahmt, Ränder mit Knickstellen, gering stockfleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.08.2024 - 15:26
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Herbert Felice *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.08.2024 - 15:26 |
Místo konání aukce: | Graz |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-