Brillant/Saphir-Collier
Gold/Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Länge ca. 41 cm, 12,9 g, altersübliche Tragespuren øG13
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
barbara.schaumberger@dorotheum.at
26.08.2024 - 15:13
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Brillant/Saphir-Collier
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 26.08.2024 - 15:13 |
Místo konání aukce: | Graz |