Čís. položky 26

Jerson Jimenez, "Sein"

2017, Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, signiert

18.09.2024 - 17:08

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Jerson Jimenez, "Sein"

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní aukce ve prospěch Salvátorů
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.09.2024 - 17:08
Místo konání aukce: Sommerrefektorium, Habsburgergasse 12, 1010 Wien
Prohlídka: 15.09. - 17.09.2024