Franziska Maderthaner, Aus der Serie "Beinahe"
2017, Aquarell, 50 x 65 cm, signiert, Rahmen EUR 200
18.09.2024 - 17:11
- Vyvolávací cena:
EUR 1.750,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charitativní aukce ve prospěch Salvátorů |
Datum: | 18.09.2024 - 17:11 |
Místo konání aukce: | Sommerrefektorium, Habsburgergasse 12, 1010 Wien |
Prohlídka: | 15.09. - 17.09.2024 |