Karl Ihler *
(Jenbach 1897-1972 Eben am Achensee) Bauer mit wildem Stier, signiert unten rechts: K. Ihler, bezeichnet rückseitig, Öl auf Leinwand, ca.40,5 x 54 cm, gerahmt, stellenweise Craquelée
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
29.08.2024 - 15:01
- Vyvolávací cena:
Karl Ihler *
Expert: Anton Wilhelm
Anton Wilhelm
+43-662-871671-48
Aukce: | Obrázky a grafika ze všech období |
Datum: | 29.08.2024 - 15:01 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: