Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Winterlandschaft, signiert: Hanns Kobinger, datiert: 19. Feber 1949., Aquarell und Tusche auf Papier, ca. 61 x 49,8 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
20.08.2024 - 15:46
- Vyvolávací cena:
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 20.08.2024 - 15:46 |
Místo konání aukce: | Linz |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena: