Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien) "Glöcklerlauf" betitelt, signiert Kumpf, Farblithographie auf Papier, 44 x 52 cm, Passep., gerahmt, verglast
12.08.2024 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 12.08.2024 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-