Altschliffdiamant/SaphirDamenring
Gold 580, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, datiert: 2.7.1919, RW 54, 2,6 g øG3
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
barbara.schaumberger@dorotheum.at
02.09.2024 - 15:03
- Vyvolávací cena:
Expert: Barbara Schaumberger
Barbara Schaumberger
0316 / 82 94 80
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Šperky, umění a starožitnosti |
Datum: | 02.09.2024 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Graz |