Ferdinand Schebek
(Wien 1875-1949) Bauernbub, signiert F. Schebek, Öl auf Holz, 26,5 x 20,5 cm, bombiert, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
25.09.2024 - 15:06
- Cena:
EUR 550,-
Ferdinand Schebek
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitBilder | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.09.2024 - 15:06 |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: