Oskar E. Höfinger *
(Golling an der Erlauf, N.Ö., 1935-2022 Wien), ohne Titel, signiert u. datiert "O. E. Höfinger (19)74", gehämmertes Kupferblech auf Spanplatte aufgezogen ca. 50,5 x 50,5 cm
26.08.2024 - 10:15
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Oskar E. Höfinger *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,- -
Vyvolávací cena: