Karl Strnad- Goldammer *
(Wien 1950-2020 Maria Anzbach) Basilius Kathedrale in Moskau, Radierung in Farbe, handsigniert Goldammer, Nr. 125 von 250 nummerierten Exemplaren, Plattenmaße 49 x 40 cm, verglast, gerahmt
26.08.2024 - 10:40
- Vyvolávací cena:
Karl Strnad- Goldammer *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:40 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: