Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, signiert und datiert K Korab (19)89, Nr. 103 von 120 nummerierten Blättern, Farblithographie auf Papier, Stockgröße 36 x 42 cm, gerahmt, verglast
26.08.2024 - 10:27
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,-