Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) Winterzeit im Dorf, signiert E. Huber, Mischtechnik auf Papier, 39,9 x 49 cm, gerahmt
26.08.2024 - 10:16
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Ernst Huber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: