Hannes Mlenek *
(Wr. Neustadt 1949 geb.), Laszive Dame mit Perlenketten, monogrammiert "HAM", Mischtechnik auf Papier, ca. 70 x 50 cm, verglast, gerahmt
26.08.2024 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Hannes Mlenek *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace