Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989), "Don Quichotte", Radierung mit geprgter Plattensignatur, Plattengröße ca. 17 x 12 cm, Passepartout, ohne Rahmen
26.08.2024 - 10:42
- Vyvolávací cena:
Salvador Dali *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: