Ernst Ferdinand Wondrusch *
(Wien 1949 geb.), ohne Titel, monogrammiert und datiert "WE (19)74", Aquarell auf Papier , Bildauiscchnitt ca. 16,5 x 18 cm, Passepartout, verglast gerahmt
26.08.2024 - 10:19
- Vyvolávací cena:
Ernst Ferdinand Wondrusch *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: