Henriette Ronner (geb. Knip)
(Amsterdam 1821-1909 Brüssel) Hund und Katzen, signiert Henriette Ronner, Öl auf Holz,19 x 23 cm, gerahmt,
26.08.2024 - 10:29
- Vyvolávací cena:
Henriette Ronner (geb. Knip)
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace