Abraham Neumann
(Sierpce 1873-1942 Krakau), Blumenstillleben, signiert und datiert "A. Neumann 1914", Öl auf Leinwand, ca. 63 x68 cm, gerahmt
26.08.2024 - 11:15
- Vyvolávací cena:
Abraham Neumann
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 11:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |