Hans Massmann *
, (Bukarest 1887-1973 Wien), Landschaft in Niederösterreich, signiert "Hans Massmann, datiert 1937, Öl auf Karton, 50 x 61 cm, gerahmt,
26.08.2024 - 10:31
- Vyvolávací cena:
Hans Massmann *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:31 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |