Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930-2022 Wien), "Der Türke von Purbach", signiert "Kumpf", Radierung, Nummer 65 von 75 nummerierten Exemplaren, Darstellungsgröße ca, 20,5 x 14,5 cm, verglast, gerahmt
26.08.2024 - 10:22
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Werkstatt Johann Peter Schwanthaler d. Ä. (Ried i. I.1720 -1795)
- Arsa
- John Ebsworth London