Desiderius Fangh
(Ödenburg 1876-1947 Baden bei Wien), Lichtung mit Rotwild, signiert "Fangh" undeutlich datiert 19?, Aquarell auf Papier, Bildausshnitt ca. 16 x 23,5 cm, Passsepartout, verglast, gerahmt
26.08.2024 - 10:38
- Vyvolávací cena:
Desiderius Fangh
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena: