Franz de Paula Ferg Nachfolge/follower
(1689-1740) Landschaft mit figürlicher Staffage, Öl auf Holz, 12 x 16 cm, gerahmt,
26.08.2024 - 10:33
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 280,-