Künstler um 1950
, "pin up girl", undeutlich signiert, Buntsiftzeichnung auf Papier, ca. 32,5 x 46,5 cm, verglast gerahmt
26.08.2024 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1950
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |