Guido Agostini
(1871-98 in Florenz tätig), Lagunenfischer mit Blick auf den Markusplatz, signiert G. Agostini, Aquarell auf Papier, ca. 35,5 x 25 cm, verglast gerahmt, Altersspuren, vergilbt
26.08.2024 - 10:39
- Vyvolávací cena:
Guido Agostini
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 26.08.2024 - 10:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Všeobecné informace