Anton Hlavacek
(Wien 1842-1926) Landschaftsausschnitt, signiert: Hlavacek, Aquarell über Bleistift auf Papier, ca. 29 x 20,5 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.09.2024 - 15:43
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Anton Hlavacek
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.09.2024 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Linz |
Všeobecné informace
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Položky z jiných aukcí
- Hl. Bischof, 16. Jahrhundert
- Mabéperlenanhänger
- Moritz Müller II